تبلیغات

مترجم متن انگلیسی به فارسی پدیده به صورت رایگان!

مترجم متن انگلیسی به فارسی پدیده به صورت رایگان!

جا داره اول از همه همکلاسی ها و دوستان بابت خلاصه مقاله انگلیسی به زبان فارسی که استاد گفته تهیه کنیم و ازم خواستن واسشون تهیه کنم معذرت میخوام اصلا وقت ندارم همینجام به زور وقت میشه بیام مطلب بزارم بعضی از دوستان میگن  پولشو میدن باور کنید بحث پول نیست اگه میخوان هزینه کنید میتونید تو نت جستجو کنید (( هم اصل مقالالت انگلیسی هست هم ترجمش )) ولی من توصیه میکنم خودتون تر جمه کنید اگه زیاد با انگلیسی اشنایی ندارید مشکل سرعت اینترنتم درست شده واستون یه نرم افزار ترجمه متون انگلیسی به فارسی گذاشتم امیدوارم مفید باشه.

 
 
حالا این مترجم پدیده چه هست و چگونه عمل می کند؟
مترجم پدیده متن انگلیسی را به فارسی ترجمه می‌کند. ترجمه به صورت لغت به لغت نیست و نمی‌بایست آن‌ را با نرم افزارهای حاوی فرهنگ انگلیسی به فارسی، فرهنگ های الکترونیکی و یا مترجم‌های جیبی اشتباه گرفت. یک میلیون لغت، اصطلاح و عبارت انگلیسی برای متون غیر تخصصی و ۳۵۰ هزار اصطلاح،‌ لغت و عبارت انگلیسی در زمینه‌های مختلف تخصصی،تشکیل دهنده بانک اطلاعاتی مترجم پدیده است.
مترجم پدیده پس از دریافت متن انگلیسی آن را با سرعت ۳۰۰ صفحه در دقیقه به فارسی ترجمه می‌کند
متن انگلیسی می‌تواند از طریق اسکنر، مودم، اینترنت، دیسک و یا تایپ برای مترجم پدیده فراهم گردد. متن ترجمه شده رامی‌توان از داخل مترجم پدیده و یا هر ویراستار مناسب دیگر ویراستاری و چاپ کرد. مترجم پدیده مجهز به ابزار کافی برای تسریع در امر ترجمه و انجام تحلیل‌های لازم می‌باشد.
برای نصب این برنامه لازم است که به نکات زیر توجه فرمایید:
زبان ویندوز خود را چنانچه فارسی است به انگلیسی برگردانید. برای این کار به داخل Control Panel رجوع کرده و در بخش Regional Language زبان قسمت های General و Advanced را به English تغییر دهید. توجه : درصورت ترجمه نکردن صحیح جمله در اثر استفاده زیاد از برنامه شما می توانید پوشه مورد نظر را پاک کرده و سپس برنامه را دوباره نصب کنید.
 
رمز دانلود:www.ie-pnu.vcp.ir

 البته از من بپرسید میگم از مترجم گوگل استفاده کنید هم بهتره هم نیازی به نصب نیست و هم انلاینه www.translate.google.com

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...