تبلیغات

تغییر روش پرداخت شهریه / اموزش پرداخت الکترونیکی

تغییر روش پرداخت شهریه / اموزش پرداخت الکترونیکی

به منظور رفاه حال دانشجویان عزیز و تسریع در امر ثبت نام و همچنین جهت جلوگیری از مغایرت در صورتحسابهای پرداخت شهریه ، تولید شماره سریال در سیستم گلستان جهت پرداخت حضوری دانشجویان در بانک غیرفعال و قطع گردیده و روش پرداخت شهریه صرفاً با شناسه قبض وشناسه پرداخت جایگزین می گردد.

بر اساس این گزارش ، روش پرداخت شهریه به صورت حضوری در بانک از روش های پرداخت شهریه حذف گردیده و پرداخت شهریه فقط به صورت الکترونیکی از طریق سایت گلستان و یا با شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق دستگاه خودپرداز بانک صادرات – تلفنبانک صادرات انجام می شود.

اموزش نحوه پرداخت های غیر حضوری در ادامه مطلب

روش های پرداخت شهریه :

 

 

روش ۱: پرداخت از طریق خودپرداز و سایر سامانه های بانک صادرات (غیر حضوری)

 

توضیح : که در این روش می توانید با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت ( در قسمت فرم واریز شهریه – گزارش ۱۶۳ – پنل کاربری هر دانشجو وجود دارد) نسبت به پرداخت وجه شهریه از طریق دستگاهای خودپرداز و سامانه های بانک صادرات اقدام نمایید.

 

شناسه قبض : ……………… شناسه پرداخت : ………………

 

شناسه قبض و شناسه پرداخت هر شهریه با هم متفاوت است ، پس دقت لازم رو داشته باشید.

 

امکان پرداخت شهریه از طریق این روش با تمام کارت های عابربانک عضو سیستم شتاب بانک مرکزی میسر می باشد.

 

 

روش ۲: پرداخت الکترونیکی

 

توضیح : در این روش می توانید با مراجعه به مسیر زیر در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور ، نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایید.

 

 

 

آموزش –>  شهریه –>  پرداختهای الکترونیکی دانشجو

 

در این روش به صورت اینترنتی با هدایت به سایت بانک صادرات می توانید نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایید که برای این کار نیاز به ( کارت عابربانک – رمز دوم کارت – CCV2 ) نیز می باشد.

 

پرداخت الکترونیکی به ۴ صورت امکان پذیر می باشد که در این آموزش پرداخت الکترونیکی به صورت پرداخت از طریق سایت بانک صادرات برایتان آماده شده است.

 

نکته : در پرداختهای غیرحضوری (الکترونیکی) بلافاصله بعد از پرداخت موفق ، شهریه واریزی در سایت گلستان ثبت و فرم واریز شهریه ۰ می شود.همچنین در قسمت پرداختهای الکترونیکی مشخصات پرداختی (شماره تراکنش و تاریخ تراکنش پرداختی) ثبت می شود.

 

 اموزش ها از سایت پیام نورنا:

نام آموزشنمایش فایل

آموزش تصویری به صورت فایل پی دی اف (PDF) ا ۶۳۵KB

Download

آموزش تصویری به صورت فایل عکس (با کیفیت بالا) ا ۱٫۵۸MB

Download

آموزش تصویری به صورت فایل عکس (با کیفیت پایین) ا ۷۵۷KB

Download

 

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...