تبلیغات

در وصف دانشگاه پیام نور مراغه و دانشجویان (سری دوم طنز به شرط چاقو)

در وصف دانشگاه پیام نور مراغه و دانشجویان (سری دوم طنز به شرط چاقو)

در وصف دانشگاه پیام نور مراغه و دانشجویان (سری دوم طنز به شرط چاقو)

قسمت اول(پرسنل)

در سری قبلی(کلیک کنید) که به وصف برزگترین دانشگاه خاور دور یعنی دانشگاه پیام نور مراغه پرداخته بودم وقت(ترس) مجال نداد که به سراغ ریاست برم پس بازم طبق رسالت قبلی به دلیل کمبود وقت و به قول ضرب المثل معروف به سراغ دم شیر نمیرم.

در سری قبلی به جز ریاست شرمنده دوستان دیگری هم شده بودم که قصد دارم از خجالت اونا در بیام

قبل از همه چیز به مسئولین انتشارات دانشگاه بگم که تو رو خدا به خودتون فکر نمی کنید به ما رحم کنید ما ظرفیت این همه ارزونی رو نداریم یهو دیدین از شوق سکته کردیما. در ظمن طبق اخرین تحقیقاتی که انجام دادیم به زودی یعنی حدود صد هزار سال بعد پیش بینی میشه به دلیل ارزان فروشی بیش از حد که اسمشو گذاشتن نرخ دانشجویی واحد انتشارات دانشگاه ورشکسته و تعطیل شه که تعطیلی این قسمت یعنی فاجعه در حد سونامی پس به مسئولین دانشگاه پیشنهاد دارم به فکر یه مسئول دیگه واسه این بخش باشند.

یک سری از دوستان بهم گفتن به این حراست گوشزد کن به ما گیر  نده! البته با خواهرانی که دانشگاه رو با مجلس عروسی اشتباه گرفتن کاری ندارم چون پروندمون سیاسی میشه!

اصلا حق داره گیر بده پس به تو گیر نده به کی گیر  بده به من بده!! اونام باید یه کاری بکنن دیگه نمشیه که بیکار بشن در ضمن بهتره به جای اینکه به حراست ایراد بگیریم بهتره رفتارتونو درست کنین

الان بعضیا میگن ترسو هستم ولی نه به این ترس نمیگن بلکه میگن نرمش قهرمانانه البته کار هر کسی نیستا هفته قبل استاد تربیت بدنیمون خواست نرمش قهرمانانه بکنه...دیگه نمیگم چی شد که کارش به بیمارستان کشیده شد ولی درس عبرتی شد واسه بقیه !

قسمت دوم و پرطرفدار(اساتید و دانشجویان)

وقتی اسم استاد میاد یاد دو چیز می افتم اولی مار بی خطر استادایی هستند که درسشون تو امتحان پایان ترم تمام تستی هست

دومی نگو که دلم خونه یاد اون فیلم های جنگی و خشونت امیز می افتم همون جایی که یارو بی دلیل و با دلیل طرف رو میبنده به رگبار.... الانم که ایام میان ترم هست و زنگ خطر به صدا در اومده و عین فیلمها واسه اینکه زنده بمونیم باید اشک تمساح بریزیم

ولی خوش به حال دخترا با یه استتتتتتتتتتاد گفتن کارشون راه می افته!

اصلا از اون قسم از دانشجوهایی که در به در دنبال جزوه استادشون میگردن خوشم نمیاد البته فقط اونایی که قصدشون اموزشیه چون جزوه ای که همه فکر میکنیم چکیده و عصاره کتابه در واقع تفاله بخشی از اونه .

اینبار واقعا وقت نیست که بیشتر از این سر این موضوع زوم کنم ولی این نوید رو میدم که در سری های بعد روش های شرافتمندانه نمره گرفتن رو(پارچه خواری) با رسم شکل با کمک اهالی فن توضیح بدم.

راستی میدونید چند نوع دانشجو داریم؟ 1.خزندگان 2.چرندگان نه ببخشید فحش ندید اشتباه شد همزمان دارم راز بقا می بینم.

خب انواع دانشجو:1.گاگول 2.چیز خوان 3.مشنگ 4.نوع چهارم  5.با مرام ها

گاگولا:گوگولی مگولیایی هستند که معلوم نیست واسه چی میان دانشگاه تراکم زیستی این موجودات در دانشگاه های پیام زور و مخصوصا دانشگاه ازاد زیاده

چیز خوان:کسایی هستند که عین چیز درس میخونند حتی طبق ازمایشات انجام شده روی این موجودات گویا قادرند 3 روز بدون اب و غذا در بیابان نه دارم چی میگم ببخشید بازم قاطی کردم در واقع میتونند عین چیز درس بخونند

مشنگ:من با این قسم کاری ندارم اگه الان بگم سرمو از تنم جدا میکنن هر کس راغب بود بهش میگم

نوع چهارم:در واقع خودمم هنوز به نتیجه ای نرسیدم که این عزیزان رو چی نامگذاری کنم از مخاطبین میخوام که در اینباره منو کمک کنن ولی اینو بگم که این موجودات به طور حیرت بر انگیزی دست چیز خوان هارو از پشت بستند حتی قادرند از تمامی حرکات استاد بهره برداری کنند.تراکم زیستی این موجودات تو دانشگاه های دولتی زیاده

نوع پنجم بامرام ها:نیازی به تشریح نیست فقط اینو بگم که جمعیت این دانشجویان خیلی کم بوده و تراکم زیستی این گل پسرا اغلب در ردیف های اخر کلاس هاست.

پاسخ دهید

1 نظر

شرکت سیسما تبریز  ۱۳۹۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۳:۰۹

با سلام و احترام شرکت سیسما مستقر در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی کارگاه آموزشی ISO 9001 با تخفیف ویژه برگزار می نماید. 0411-3366276 با اعطای مدرک معتبر در صورت نیاز اطلاع رسانی نمایید.