تبلیغات

تغییر روند انتخاب واحد و دریافت شهریه در دانشگاه پیام نور

تغییر روند انتخاب واحد و دریافت شهریه در دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در اقدامی عجیب و بدون اطلاع رسانی روند نحوه انتخاب واحد و دریافت شهریه خود را تغییر داد.

بر اساس این گزارش دانشجویان دانشگاه پیام نور از این پس برای آنکه بتوانند انتخاب واحد کنند بایست ابتدا شهریه ثابت خود را پرداخت کنند تا منوی انتخاب واحد آنها فعال شود و بعد اقدام به انتخاب واحد در آن نیمسال کنند.

با توجه به اینکه بدون هیچگونه اطلاع رسانی چنین اقدامی انجام شده است!!!!

هم اکنون اگر برای انتخاب واحد به سایت گلستان مراجعه کنید با غیرفعال شدن منوهای سایت برخورد خواهید کرد و اگر هم به فرم واریز شهریه مراجعه کنید با شهریه ثابت آن ترم مواجه خواهید شد.

 

کلیه دانشجویان موظف به تکمیل و بازبینی اطلاعات شخصی خود (اعم از کد ملی، شماره شناسنامه و …) میباشد لذا پس  از پرداخت شهریه نسبت  به تایید اطلاعات اصلی خود از مسیر زیر اقدام نمایید:

 

آموزش > دانشجو > مشخصات دانشجو > تکمیل و تایید اطلاعات شخصی دانشجو

 

لازم به ذکر است انتخاب واحد نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور بر اساس تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ پیام نور  از روز ۹ شهریورماه ۱۳۹۲ آغاز میشود.

این کار دانشگاه پیام نور اکثر که نه همه دانشجویان رو غافلگیر کرد چون حتی اگه امروز هم شهریه رو واریز کنیم 72 ساعت طول میکشه تایید شه حالا اگه بشه بعد باید اطلاعات شخصی رو تکمیل و تایید کنیم که بعد مراکز تایید کنند مرکز مام خدا خیرشون بده اصلا نمیدونن دانشجو چیه ؟ ادمه جانداره چیه..فقط سر موقع حقوقشونو بگیرن البته به جز چند نفر که واقعا زحمت میکشن اگه اونا نباشن دانشگاه پیام نور مراغه ای نخواهد بود.جا نداره اینجا انتقاد کنیم ولی در اسر وقت با گذاشتن نظر سنجی میزان رضایت دانشجویان از تک تک مسولان را خواهیم گفت ....

برگردیم سر اصل مطلب نظرات دانشجویان در سایت پیام نورنا حاکی از این است که دانشجویان به شدت از این کار ناراضی بوده و توهین تلقی کرده اند یکی از نظرات جالب  : به خبری که هم اکنون به دست من رسید توجه نمایید:دانشجویان پیام نور طی عملی کاملا خود جوش دست به خود کشیه دسته جمعی زدن. با این عمل راز خود کشیه نهنگ ها که مدتهاست مجهول مانده بود کشف شد.احتمالا اونها هم در بین خود دانشگاه پیام نوری بامسئولانی بسیار کاردان همچون ما بوده اندکه هر ساله دست به این عمل زیبا میزنن. خدارو شکر که این قدر به فکر ماوسایر موجوداته من که میرم دو رکعت نماز شکر بخونم شما هم وقت کردید بخونید

 

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...