تبلیغات

بازدید علمی یا گردشی بی ثمر

بازدید علمی یا گردشی بی ثمر

رونوشت خبر از وب سایت مجتمع فولاد صنعت بناب:

 

بازدید دانشجویان دانشگاه پیام نور از مجتمع فولاد صنعت بناب


بازدید دانشجویان دانشگاه پیام نور از مجتمع فولاد صنعت بناب  
  
دانشجویان دانشگاه پیام نور مراغه از خطوط تولید مجتمع فولاد صنعت بناب بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب ، در این بازدید دانشجویان رشته مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور مراغه ازخطوط ذوب و نورد این مجتمع بازدید کردند و از نزدیک با روند تولید و فضای کار در واحد های صنعتی آشنائی پیدا کردند.

در این بازدید که در راستای ارتباط صنعت و دانشگاه انجام گرفت ، دانشجویان با حضور در قسمت های مختلف این مجتمع با ظرفیت ها و توانمندی های آن آشنا شدند.
مجتمع فولاد صنعت بناب از چندین شرکت بزرگ فولادی شامل کارخانجات ذوب و نورد با هدف فعالیت در زمینه های گوناگون صنعت فولاد تشکیل شده است . که در حال حاضر میلگرد آجدار در اندازه های مختلف با کیفیت های AII و AIII، تیرآهن، نبشی و ناودانی در قالب هفت خط تولید نورد گرم در این مجتمع تولید میشود.

ولی بهتره تیتر رو عوض کنن بزارن گردشی بی ثمر نه بازدید علمی ما که چیز مفیدی جز اتلاف وقت ندیدیم دیگه با حواشی کاری نداریم ولی امید است در اینده وضعیت بهتر بشه و  بازدیدها بیشتر به رشته مرتبط باشه یا حداقل از یک مهندسی صنایع در طول بازدیدها بهره ببریم ما که تو این بازدید حتی یک مهندس صنایع هم ندیدیم  فقط فهمیدیم یک مهندس صنایع میتونه تو اکثر قسمت ها کار کنه... چیکار ؟دیگه خدا میدونه. شاید برخی از دانشجویان از زمینه های شغلی صنایع اطلاع داشته باشند ولی اقلیت به اکثریت ... نرفته بودیم که ببینیم اونا چی درست میکنند و چه جوری! رفته بودیم ببینیم  ما تو اینده چه کاری باید(یا میتونیم) بکنیم .اگه تو بازدیدها به این نکته اشاره بشه که یک مهندس صنایع در یک مجتمع صنعتی  مثل فولاد بناب در چه زمینه هایی میتونه کار کنه بهتر از اینه که با محصولاتشون اشنا بشیم . البته جا داره از مسولان فولاد تشکر کنیم که انصافا زحمت کشیدن و همین که ما رو قبول کردن و  وقت گذاشتن کلی ارزش داره واسمون ... کاستی های ذکر شده هم مربوط به ما و ناهماهنگی بود که وجود داشت و همون طور که گفتم امید است در اینده وضعیت بهتر بشه نه بدتر


پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...