تبلیغات

هم ترازی زمین با خورشید-پایان جهان-روز رستاخیز و...

هم ترازی زمین با خورشید-پایان جهان-روز رستاخیز و...

NASA predicts total blackout on 23-25 Dec 2012 during alignment of Universe.

US scientists predict Universe change, total blackout of planet for 3 days from Dec 23 2012.

It is not the end of the world, it is an alignment of the Universe, where the Sun and the earth will align for the first time. The earth will shift from
the current third dimension to zero dimension, then shift to the forth dimension. During this transition, the entire Universe will face a big
change, and we will see a entire brand new world.

The 3 days blackout is predicted to happen on Dec 23, 24, 25....during this time, staying calm is most important, sleep for 3 nights...and those who survive will face a brand new world....for those not prepared, many will die because of fear.

Be happy, enjoy every moment now. Don't worry, pray to God everday.

There is a lot of talk about what will happen in 2012, but many people don't believe it, and don't want to talk
about it for fear of creating fear and panic. We don't know what will happen, but it is worth
listening to USA 's NASA talk about preparation.

Better avoid travelling during December.ناسا پیش بینی یک سیاهی و تاریکی کامل را در تاریخ 23 تا 25 دسامبر سال 2012 به سبب هم ترازی زمین کرد...
دانشمندان آمریکایی پیش بینی تغییرات کیهان و یک تاریکی مطلق رو در تاریخ 23 تا 25 دسامبر به مدت 3 روز متوالی کردند... این پایان جهان نیست بلکه به سبب هم ترازی کیهان می باشد، زمانی که خورشید و زمین برای اولین بار هم تراز می شوند. زمین از حالت کنونی که بعد سوم است خارج شده و به بعد صفر تغییر می نماید و سپس به بعد چهارم می رود (یعنی چی؟). در طول این تحول، تمامی کیهان دچار تغییراتی شگرف می شود و به صورت تازه ای نمایان می شود.
پیش بینی برای وقوع این اتفاق سه روزه در تاریخ های 23 تا 25 دسامبر خواهد بود. در این زمان، مهمترین فاکتور حفظ آرامش و خونسردی می باشد ( چرا ترجمه اش مثل انانس فرود اضطراری هواپیما شد؟) و باری سه شب متوالی بخوابید... کسانی که بعد از این سه شب نجات پیدا کنند با یک دنیای جدید روبرو می شود... و کسانی که خودشان را آماده نکرده اند از ترس و بیم خواهند مرد( اینجاش مثل آیات قرآن شد)
شاد باشید و از هر لحظه لذت ببرید. نگران نباشید و به درگاه خدا هر روز دعا کنید.
صحبت های زیادی پیرامون اتفاقاتی که در سال 2012 خواهد افتاد وجود دارد، ولی بسیاری از مردم آن را باور نمی کنند و نمی خواهند درباره ی آن صحبت کنند تا تنش و ترس ایجاد نشود. ما دقیقا نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد ولی بهتر است به صحبت های سازمان ناسا جهت آمدگی گوش کنیم:
بهتر است از مسافرت در طول دسامبر خودداری کنید

دوستان من فقط ترجمه کردم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال نوشته های این شخص ندارم ولی اعتقاد خودم به شخصه به این صورت است که این اتفاق احتمالا با شیطان پرستان و اهداف آنها نزدیکی دارد( توجه داشته باشید که فلسفه شیطان پرستان با فراماسونر ها جدا از هم است) لطفا دوستان مطلع اطلاعات خودشون رو پیرامون این موضوع در اختیار ما هم بذارند...


 

نظر انجمن فیزیک ایران درباره «پایان جهان»

 
انجمن فیزیک ایران اعلام کرد شایعات درباره به نابودی کره زمین و پایان جهان هیچ گونه پایه علمی ندارد.
 
به گزارش همشهری انجمن فیزیک ایران در اطلاعیه‌ای با اشاره به شایعات مبنی بر نابودی زود هنگام سیاره زمین و پایان جهان، گفت: "استفاده از ادبیات علمی، استناد به بعضی از وقایع نجومی مانند افزایش لکه‌های خورشیدی (که امری غیر معمول نیست)‌ و ارجاع غلط به وبگاه های معتبر از جمله دلایل جذابیت این شایعات در بین مخاطبان و شیوع آن درجامعه بوده است."
 
به گفته انجمن فیزیک ایران ظاهر شبه‌علمی این شایعات ممکن است باعث شود افراد نا آشنا با علم نجوم و فیزیک  نتوانند نادرستی آنها را تشخیص دهند، اما "این شایعات هیچ گونه پایه علمی ندارند و جای هیچ گونه نگرانی نیست.»
 
منشا شایعات درباره نابودی کره زمین پایان یافتن یک دوره پنج هزار و 125 ساله موسوم به «شمارش بلند» در تقویم قوم باستانی مایا در مکزیک در 21 دسامبر 2012 است.

 

 

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...