تبلیغات

برد بارسلونای تراکتور در نصف جهان

برد بارسلونای تراکتور در نصف جهان

دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز که سومین بازی از هفته سیزدهم لیگ برتر بود، از ساعت 16 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد و شاگردان اولیویرا با نتیجه پر گل 4 بر یک از سد مدافع عنوان قهرمانی گذشتند.

 

اولین گل این بازی را مهدی سید صالحی در دقیقه 15 و روی پاس مهدی کریمیان برای تراکتورسازی به ثمر رساند تا این تیم تبریزی در نیمه اول با پیروزی به رختکن برود.

 

اما تراکتوری ها با آغاز نیمه دوم و در دقیقه 52 دوباره به گل رسیدند و این بار هم مهدی سیدصالحی و باز هم روی پاس مهدی کریمیان گل این تیم را به ثمر رساند. البته سپاهانی‌ها هم که پس از دریافت این گل به خودشان آمده بودند، در دقیقه 55 توسط امید ابراهیمی به گل رسیدند اما این گل نیز تنها سه دقیقه بعد توسط شاگردان اولیویرا جواب داده شد. گل سوم تراکتورسازی فلابیو لوپز از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. در حالی که تنها چند ثانیه به پایان بازی مانده بود این بار خود سپاهانی‌ها با گلزنی به خودشان فاصله را بیشتر کردند که این گل نیز روی شوت احسان حاج صفی که بعد از مدتها به میدان رفته بود به مدافع سپاهان برخورد کرده وارد دروازه شد و بازی با نتیجه 4 بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

تراکتور با این برد 23 امتیازی شده و به صدر جدول تکیه زد

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...